مجمع عمومی عادی سالیانه ی (نوبت دوم ) انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه ی (نوبت دوم ) انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه ی (نوبت دوم ) انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه ی (نوبت دوم ) انجمن تولید کنندگان ظروف یکبار مصرف شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای حمید صمدی، رییس انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف با بیان اینکه با سازمان ها و نهادهای زیادی از جمله سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد و .... در حال رایزنی جهت تدوین استاندارد برای ظروف یکبار مصرف می باشند از  سایر اعضای انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف ایران خواست با حضور و مشارکت حداکثری در دستیابی به اهداف عالی انجمن کوشا باشند.

وی در ادامه افزود: با کار گروهی و دوری از مقاصد شخصی می توان جایگاه انجمن در اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی را تقویت و ارتقاء داد.

در این نشست دبیر انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبارمصرف جناب مهندس امامی آل آقا، گزارش عملکرد هیات مدیره در سال 96 را قرائت نمودند. در این گزارش ایشان با اشاره به تعداد جلسات با سازمانهای دولتی و غیر دولتی نظیر اداره ی غذا و دارو، انجمن ملی صنایع پلاستیک، دفتر توسعه ی صنایع پایین دستی و .... اضافه کردند که جلسات با سازمان ملی استاندارد در مراحل پایانی خود قرار دارد.

 

پس از پایان اظهارات دبیر انجمن، ریاست محترم جلسه ی مجمع آقای امیر بیگلو، از اعضا خواستند تا با ملاحظه ی صورتهای مالی نسبت به تصویب یا عدم تصویب آن رای گیری کنند، با اکثریت قاطع آراء صورتهای مالی ارایه شده به تصویب اعضا رسید.

پس از اینکه روزنامه ی اطلاعات به عنوان روزنامه رسمی کثیر الانتشار مشخص شد، نوبت به ثبت نام برای عضویت در هیات مدیره شد.

در پایان، آقایان حمید صمدی ،رضا خلج، محمدرضا لایق، مجید لطیفی و محمد صمدی به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره و همچنین آقایان حمید صدفی و محمد هادی محمدی به عنوان اعضای علی البدل اول و دوم انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف، انتخاب شدند.

 

در انتخابات بازرس هم آقای مهندس مهدی حسینی نیک به عنوان بازرس و آقای مهندس یزدان پناه به عنوان بازرس علی البدل هیات مدیره انتخاب گردیدند.

 

 

بالا